Google místní průvodci můžou nově přidávat videa


Google dal svým uživatelům další nástroj ke sdílení informací o místech, které navštívili. Tentokrát je to možnost vkládání videí k jednotlivým místům v rámci programu Google Místní průvodci. Google tak dává uživatelům kromě recenzí a fotografií velkou možnost sdílet více kvalitních informací o místech, která navštívili.

Pro firmy a společnosti, které využívají nástroj Moje firma na Google to bude znamenat další možnost jak ukázat potenciálním zákazníkům pomocí nezávyslích přispěvatelů kvalitu (nebo nekvalitu) svých nabízených služeb.

Přidat video do karty místa je totiž velice jednoduché. Na kartě stačí přejít na přidání fotografií a pak už jen podržet déle tlačítko fotoaparátu a nahtát video o délce až 10 sec. Nevo ze své galerie přidat již nahrané video, ze kterého Google zveřejní prvních 30 sec.

Společnosti, které v současné době nemají svou kartu na Google nebo jí nemají pod svou kontrolou, tak přichází o možnost se dále více a kvalitněji na Google zviditelnit, nebo kontrolovat to, co uživatelé do jejich karet přidávají.

V každém případě možnost přidání videí v rámci programu Google místní průvodce je velmi zajímavý nástroj, který se stane cukrem nebo také bičem pro firmy.


Nejnovější příspěvky
Archiv
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square